Opis nieruchomości
Dom z dala od zgiełku miasta - TYLKO U NAS!
Oferta na wyłączność. Z uwagi na poszanowanie prywatności właścicieli prosimy o kontakt przez biuro nieruchomości. Dysponujemy kluczem.
Biuro GRZEGOREK NIERUCHOMOŚCI serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego pośród zielonych pól i malowniczych krajobrazów - w miejscowości Kobylin-Pogorzałki, w powiecie wysokomazowieckim, w gminie Kobylin-Borzymy - około 25 km od Białegostoku, bardzo dobry dojazd drogą ekspresową.
Działka o powierzchni 8150 m2, daje nieograniczone możliwości - od własnego ogrodu po przestrzeń na działalność rolniczą lub agroturystykę. Dojazd do działki z dwóch stron to wygoda, którą docenisz na co dzień - drogą asfaltową z jednej strony, a z drugiej piaskową. Dostępne media: woda gminna, prąd. Na działce znajdują się budynki gospodarcze i ziemianka - wszystkie w stanie do remontu lub wyburzenia.
Przestronny dom o powierzchni 200m2 - idealna baza do stworzenia wymarzonego domu na wsi. W 2009 roku parter przeszedł gruntowny remont - wymieniono instalację hydrauliczną i elektryczną, zastosowano ogrzewanie podłogowe - co daje solidną podstawę do dalszych prac. Dziś dom jest w stanie do remontu - czeka na kogoś, kto da mu nowe życie!
Układ pomieszczeń:
PARTER:
- kuchnia
- trzy pokoje
- łazienka
- wc
- przedpokój
- kotłownia
PIĘTRO:
- kuchnia z piecem kaflowym i dodatkowym pomieszczeniem za kuchnią
- łazienka z wc
- 3 pokoje - z czego jeden bardzo duży (połączony z dwóch)
Na piętro przez balkon prowadzą schody z zewnątrz.
Dodatkową powierzchnią do zaaranżowania jest strych.
Nieruchomość wybudowana w technologii murowanej - cegła. Ogrzewanie centralne - piec wielopaliwowy. Bojler na prąd do podgrzewania wody.
W okolicy domu znajduje się staw z altaną - świetne miejsce do wypoczynku! To idealna oferta dla osób ceniących uroki podlaskiej wsi oraz poszukujących domu z potencjałem niedaleko Białegostoku.
Skontaktuj się z nami i odkryj to wyjątkowe miejsce.
Aneta Grzegorek
Doradca ds. nieruchomości
Tel. 607 877 359
GRZEGOREK NIERUCHOMOŚCI
ul. Cieszyńska 3A lok 415
Świadectwo energetyczne w trakcie wyrabiania.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.